X
X

İşinizi İnternete Taşıyın!

AnasayfaYazılarE-Ticaretİşinizi İnternete Taşıyın!

İşinizi İnternete Taşıyın!

Mefox Software

Pandemi süreci ile birlikte işletmelerde yaşanan kriz ekonomik açından durumu kritik işletmeleri oldukça fazla etkiledi. İnternet ortamına pandemi sürecinden önce entegre olabilen işletmelerin bu süreçten daha az etkliendiğini gözlemledik.
Bu dönemde müşteri ile ürün ve hizmetin bir araya gelmesinin tek yolu internet etkileşimi oldu.  

 

Geç kaldığınız düşünüyorsanız yanılıyorsunuz!

 

Siz de işletmenizi bu sürece adapte etmek istiyorsanız bunun iki yolu var. Bu yollardan birincisi kendi alan adınızı alarak işletmenizi internete taşımak. Diğer yolu ise internet pazarı diye adlandırılan platformlarda işletme olarak hesap oluşturmak.

 

İşinizi internete taşımanız müşterilerinizin online ortamda ürünlerinizi inceleme diğer firmalarla karşılaştırabilme, fiyat ve kalite gibi seçenekleri değerlendirme şansı yaratır. Dolası ile online marketlerde ürün bilglerin, görsellerinin ve açıklamalarının doğru şekilde yapılması gerekmektedir. Böylece ürünlerinizi bu ortamda sergiler ve müşterilerinize ulaştırmak fırsatı yakalayalarsınız.

 

Yapmanız gereken ilk şey bir alan adı satın almanız. Akılda kalıcı ve özgün bir alan adı rapkiplerinizden sıyrılabilirisiniz. 
Vakit kaybetmeden hemen bir ALAN ADI  satın alın ve e-ticaret paketlerimiz ile işinizi internete taşıyın. Yeni dünyaya siz de adapte olun!

 

Mefox Software Blog
info@mefox.net

 

 

 


Hosting Billing Software by WISECP
Top